Yine Siyanürle İntihar Vakası: Yüklü miktarda borcu varmış!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iki evladı ve eşini öldürüp intihar ettiği değerlendirilen katil baba için “Bize bir müracaatı olmamış” dedi. Katil babayı yakından tanıyan emlakçı ise “Bilgisayar işleri ile meşguldü. Yüklü miktarda borcu vardı. Alacaklıları sürekli sıkıştırıyordu” bilgisini verdi. Apartmanın görevlisi de “Ailenin borçları vardı” dedi.

Son günlerce giderek artmaya başlayan ‘siyanürle intihar’ vakaları durmadan devam ediyor. Bu kez bir aile, siyanürle canlarına son verdi. Geçtiğimiz günlerde de 4 kardeşin siyanürle canlarına son vermesi, büyük tartışmalara yol açmıştı.

Antalya’daki cinnet olayı: Yüklü miktarda borcu varmış!

Çok borcu vardı, alacaklılar sıkıştırıyordu

Baba Şimşek’in çevresindeki insanlar ise ”Kendisi bilgisayar işiyle uğraşıyordu. Çok fazla borcu vardı, artık baş edemiyordu. Alacaklıların sürekli onu darlaması onu çok rahatsız ediyordu. Ailenin çok yüklü borçları vardı.” şeklinde konuştu

 

Büyükşehir Belediye Başkanından Açıklama

Antalya Büyükşehir Belediyesinden de olaya ilişkin açıklama geldi. Başkan Muhittin Böcek ; “Bu olay gece saat 02.00 sıralarında güvenlik güçlerine ulaştı, ulaştığı gibi gerekli müdahale için hemen harekete geçildi. Olay yerinde çalışan görevli arkadaşlarımız da tedbir amaçlı müşahade altında tutulmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*