WhatsApp’ın Olmazsa Olmaz Özelliği Tarihe Karışıyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılar için önemli olan o özelliği yeni güncelleme ile tarihe karıştırmaya hazırlanıyor.

WhatsApp’a yeni  gelecek güncelleme neleri değiştirecek?

Son zamanlarda popüler uygulamalardan olan İnstagram ve WhatsApp’ı bünyesine satın alan Facebook, en başta İnstagram’a gelen yeni güncellemeler ile köklü değişiklikler yaptı.

Şimdi de WhatsApp için köklü değişiklikler adına çalışmalara başlandı.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp için gelecek olan güncelleme kullanıcıları tamamen ikiye bölmüş durumda. Uygulama yapımcılarından kullanıcıları tekrardan memnun edecek bir çalışma halihazırda bekleniyor.

Yeni Güncelleme ile ‘’Son Görülme’’ özelliği tarih oluyor!

Son gelen güncelleme ile kalkan bu özellik kullanıcıların büyük çoğunluğunun tepkisini çekti.

Bu günden itibaren uygulamalarını güncelleyen kullanıcılar, Son Görülme özelliğinden faydalanamayacaklar.

Kişilerin En Son Aktif Olduğu Zaman Görülmeyecek

Gelen son güncelleme ile sohbet edilen kişinin son aktif olduğu zaman bilgisine artık ulaşılamayacak. Uygulama yapımcıları tarafından kalkan bu özelliğin yerine kullanıcıların gönlüne su serpecek başka bir özellik gelip gelmeyeceği konusunda henüz resmi bir açıklama veya bir çalışma bulunmamakta.

Twitter’da Dünya Gündemi Oldu, Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Gelen güncelleme ile kalkan bu özellik, kullanıcılar tarafından yoğun tepki aldı. Twitter’da dünya gündemine bomba gibi düşen bu güncelleme kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu hayal kırıklığına uğratsa da yeni gelen güncellemeyi çok yararlı bulan kullanıcılar da bulunmakta.

 

Güncellemenin Tarihi Kesinleşti mi?

Güncellemenin tarihi henüz bir netlik kazanmış durumda olmamakla beraber yakın zamanda kesin geleceği konusunda açıklamalar yapıldı. Bu güncellemeden faydalanmak istemeyen mutsuz kullanıcılar, uygulamanın eski sürümünü kullanmaya devam edeceklerini ve yeni güncellemeyi almayacaklarını belirterek sitem ettiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*