Şok İddia! Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani Evlenme Kararı Aldı

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Ahmet Kural’la olan birlikteliğiyle hafızalarda yer tutan Ünlü Şarkıcı Sıla, şok bir kararla bir süredir birlikte olduğu Hazer Amani evlenme kararı aldı.

Sıla, katıldığı bir programda Ahmet Kural ile yaşadıklarını atlattığını ve Hazer Amani ile yeni bir aşka yelken açma iddialarını doğrulamıştı.

Arabada Samimi Pozlarla Basına Yakalanmışlardı

Şarkıcı Sıla, Ahmet Kural ile olaylı biten birlikteliğinden sonra Şef Hazer Amani ile kameralara yansımıştı.

Ünlü çiftin arabada samimi şekilde uyurken pozları kısa süre içinde yayılmıştı.

Ünlü Şef Hazer Amani Kimdir?

41 yaşındaki İran asıllı şef Hazer Amani’nin mutfağa merakı çok küçük yaşlarda başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Güney Afrika’da Cordon Bleu’ya gitti ve 3 yıl aşçılık eğitimi aldı.

Stajını tamamlamasının ardından Baş Aşçılık işine başlayan Hazer Amani, kariyerinin önemli bir dönüm noktası olarak gördüğü,  Chilai’nin ortağı ve genel müdürü Yusuf Köksal ile tanışarak, Türkiye’ye geldi. Böylece Chilai Restaurant kariyerine adım attı. 2011 yılında ‘’Senenin En Yaratıcı Şef Ödülüne’’ layık görüldü.

Son zamanlarda ise ekranlarda daha sık gördüğümüz Hazer Amani, Masterchef isimli yemek programında jüri rolünde seyirci karşısındaydı.

Eski Sevgilisi Ahmet Kural ile Davalık Olmuştu

Ahmet Kural’la iyi giden ilişkilerinin ardından ortaya atılan şiddet iddiaları gündemi bomba gibi sarsmıştı. Ardından davalık olan çift, geçtiğimiz aylarda şok bir kararla ayrılma kararı almıştı.

Davadan hemen sonra Şarkıcı Sıla hakkında konuşan bir muhabirin ‘’Sevdiğiniz Kadın’’ demecine ‘’Eskilerde sevdiğim kadın’’ cevabını veren Ahmet Kural’ın Şarkıcı Sıla hakkındaki diğer açıklamaları ise çok sert olmuştu;

‘’  “Beni bir proje olarak gördü, kariyerimle oynadı. Ailemin evine madde kullanarak geldi.”

 

 Hazer Amani ile Evlenme Tarihleri Belli Oldu

Hazer Amani ve Şarkıcı Sıla, İstanbul’daki Yunus Emre Kültür Merkezinde 3 Kasım Pazar günü evleniyorlar. Bu acele verilen kararın ardında Şarkıcı Sıla’nın hamile olabileceği iddiaları dolaşmakta.

Sıla Hamile mi?

Hazer Amani ile acele aldığı evlilik kararı iddiasından sonra ortaya ‘’Sıla’nın hamile olabileceği’’ iddiaları atıldı. Ünlü çiftten hamilelikle ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*