Şenol Güneş, Kendisinin Emeklilik Tarihi Hakkında Bilgi Verdi

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, katıldığı bir panelde ne zaman emekli olacağı hakkında konuştu. Şenol Güneş, 2022 Dünya Kupası’nın kendisi için mutlu bir son olması dilediğini olacağını söyledi.

Türkiye Milli Takımı’nın senelerdir süren kötü gidişatına dur diyen ve A Milli Takımımıza adeta çağ atladan Şenol Güneş, EURO 2020 grup mücadelelerinde adeta tarih yazdı.

Şenol Güneş yönetimindeki milli takımımız, grup aşamasında çıktığı 8 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak adeta tarih yazıyor. Milli takımımız bu 8 maçta 16 gol atarken kalesinde sadece 3 gol gördü. H Grubunda lider pozisyonda bulunan milli takımımızın en yakın takipçisi yine 19 puanla Fransa oldu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, ‘Ortak Hayalleri Tasarlamak’ panelinde konuştu. Tecrübeli teknik adam, milli takımdaki görevinin ne zaman sona ereceğini açıkladı. Davet edildiği ‘Ortak Hayalleri Tasarlamak’ panelinde konuşan Güneş, emeklilik tarihini açıkladı.

İşte Şenol Güneş’in açıklamaları:

Amacımız elbette ki halkımızın mutlu olmasına vesile olmaya çalışmaktır. Fransa maçı bizim için kesinlikle bir başarıdır. Beraber başaracağımız daha çok şey var.
Biz çok büyük bir ülkeyiz. Taraftarı olan bir milli takım, başka ne isteyebiliriz ki? Öncelikli hedefimiz, tüm takım taraftarlarını tek bir çatı altında yani Milli Takım adı altında birleştirmek istiyoruz. Her sahaya, her şehire gideceğiz, sadece ben değil, futbolcularım da gidecek ve görecek.

2022 Dünya Kupası benim için final olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*