Nişanlısı Sürekli Kadın İç Çamaşırı Giyiyordu! Akıl Almaz Takıntının Önüne Geçemedi

İç çamaşırı takıntısını aşamadı

İngiltere’de yaşayan 38 yaşındaki Roderick White ve 34 Yaşındaki Amy Parsons 8 yıl önce nişanlanmışlardı. Düğün hazırlıkları yapmakta olan çiftin başına ise duyanları şok eden bir şey geldi. İddiaya göre 38 yaşındaki Roderick White’in çok tuhaf bir takıntısı vardı. Nişanlısı ile her başbaşa kaldığında kadın iç çamaşırı giyen genç adam White, eşinin yoğun ısrarlarına rağmen bir türlü bu huyundan vazgeçemedi. Gitgide nişanlısından uzaklaşan Amy Parsons isimli genç kadın ise başkasıyla gizli gizli görüşmeye başlamıştı.

“Başkasıyla görüşmeye başlamıştı”

İddiaya göre Amy Parsons, çalıştığı yerde tanıştığı Hames Saunders ile bir süredir gizli gizli görüşüyordu. Nişanlısının başkasıyla görüştüğünü anlayan adam öfkeden deliye döndü ve nişanlısına banyoda çok korkunç anlar yaşattı.

Duşta vahşice katletti

Bunu öğrenen White, öfkeden deliye döndü ve ikili çok sert bir şekilde tartışmaya başladılar. Daha fazla tartışmak istemeyen kadının duşa girmek için banyoya gitmek istemesiyle birlikte o korkunç olayı planlayan White harekete geçti.

Nişanlısı duşa girer girmez arkasından koşan ve sopayla birlikte nişanlısının nefesini kesesiye kadar döven White, eşinin çenesini kırdı, dişlerini döktü fakat durmadı.

Mahkeme karar verdi

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen bu vahşi olayın durulması dün akşam saatlerinde görüldü. Tutuklanarak hapse atılan katil eşin ise anlattıkları herkesin kanını dondurdu;’’Gözüm dönmüştü, ne olduğunu tam olarak hatırlamıyorum bile. Tek hatırladığım şey o duştayken ona vurdukta daha fazla kaydığını ve en son yere düşerek hareketsiz kaldığıydı. Yaşadığım bu travmayı zaten kaldıramıyorum.

Mahkeme ise metal sopanın ortadan ikiye yarıldığını belirterek olayın vahşice işlendiğine karar verdi. 38 yaşındaki katil Roderick White tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*