Mehmet Ali Erbil Tekrardan Yoğun Bakıma Alındı! Erbil’in Sağlık Durumu Nasıl?

Talihsiz kaza sonucu ‘’Kaçış sendromu’’ hastalığına yakalandı. Uzunca süre yoğun bakımda mücadele etti. Şimdi Tekrardan Apar topar Yoğun Bakıma Alındı!  İşte hayranlarını tekrardan üzen haberin detayları:

Talihsiz kazayı yaşamasının ardından ilk kez TV karşısına çıkan Erbil, sevenlerini gözyaşlarına boğmuştu. Verdiği kilolar ve fiziksel değişimi, görenleri şoke etmişti.

SABAH ERKENDEN HASTANEYE KALDIRILDI

Geçirdiği talihsiz kazanın ardından tamamen iyileşemeyen Erbil, bu sabah tekrardan yoğun bakıma alındı. Maslak’ta bir hastaneye apar topar yetiştirilen Erbil’de koroner yetmezlikten şüpheleniliyor.

ERBİL’İN DOKTOR KARDEŞİ YÜREKLERE SU SERPTİ

Erbil’in hastaneye kaldırılmasından birkaç saat sonra açıklamada bulunan Doktor Yeşim Erbil, endişelenicek bir şey olmadığını ve Mehmet Ali Erbil’in durumunun ciddi olmadığını belirtti.

‘’Ciddi bir durum yok. Bu tür durumlarda hasta, kontrol amaçlı yoğun bakımda tutulur. Gerekli tedbirlerin alınması gerekiyor. Doktorlar abimle gerektiği gibi ilgileniyor ve tedavisi hala devam ediyor. Şuanlık endişelenicek birşey gözükmemektedir.’’

SETLERE GERİ DÖNMÜŞTÜ

Film, dizi ve yarışma programlarıyla Türk televizyonlarının eskimez yüzü Erbil, yoğun bakımdan çıktıktan sonra flaş bir açıklamayla setlere geri döndüğünü ve çalışmalara başladığını belirten açıklamalarıyla hayranlarını sevindirmişti. Şuanda durumu net olarak bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*