Kızlarına Cinsel İstismarda Bulunan Baba’dan Delirten Savunma!

İzmir-Karşıyaka’da 15 yaşındaki ikiz kızlarına cinsel istismarda bulunan sözde babanın mahkemesi bugün sonuçlandı.

 Belediye çalışanı baba K.K’nın kızlarına cinsel istismarı söz konusu olduktan sonra ikiz kızlar durumu annelerine anlattı. Anne C.K derhal eşiyle boşanma kararı aldı ve durumu mahkemeye taşıdı.

Tutuklanan ‘’sözde’’ babaya ‘’öz çocuklarına cinsel istismarda bulunmak’’ suçundan dava açıldı.

‘’BENİM SEVME ŞEKLİM BÖYLE’’

Baba K.K duruşmada kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi, yaptığı savunma ise duruşma salonundaki herkesi delirtmeye yetti. ‘’Bana yöneltilen suçlamaları kabul etmiyorum. Eşimle ev satışı ve para konusunda anlaşamadığımız için bana iftira atıyor. Kızım işyerinde köpekten korktuğu için gelip panikle kucağıma oturdu. Diğer kızımın göğüslerini ellediğim iddaasıda çarpıtılıyor. Benim sevme şeklim böyle. Kızımın göğüslerini ‘bunlar büyümüş mü biraz’ diye ellemiş olabilirim. Kulağımda sorun var ve insanlarda duymaktan ziyade dokunarak anlaşıyorum.’’

İkiz

‘’O Beni Tahrik Etti’’

Anne C.K.’nın asıl  boşanma kararı alma sebebinin kızının bir gün gelip babasının kendisini asansörde dudaklarından öpmesi üzerine olduğu belirtildi. Cinsel istismara uğrayan ikizlerden E.K.’nın bir dönem psikolojisinin bozulduğu ve 27 gün Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğü öğrenildi.

Kabul Edilemez Savunma

Bakanlık tarafından görevlendirilen Avukat Özen, bu savunmanın kabul edilebilir hiçbir yanının olmadığını, bu tür durumların normalleştirilmemesi gerektiğini, bu sebepten dolayı ‘’sözde’’ babanın cezasında indirime gidilmemesi gerektiğini belirtti.

Sanığın tutukluluk halinin devam etmesi gerektiğine karar veren mahkeme, ‘’sözde’’ babanın ikiz kız çocuklarından S.K.’ye yönelik yaptığı istismar sebebiyle 20 yıl, diğer kız E.K’ya yaptığı istismar sebebiyle de 16 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*