İzmir’de 4 Kardeş Aynı Şekilde Ölü Bulundu! Katil Teslim Oldu

Gelen son dakika haberine göre İzmir’in Kiraz ilçesinde aynı aileden biri kadın olmak üzere 4 kişinin silahla vurulmuş vaziyette cansız bedenleri bulundu. Ailenin içinden bir akraba olaya ilişkin tutuklandı, tutuklanan akrabanın 4 kişiyi çift silahla öldürdüğü ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre 1’i kadın (Döndü A.), 3 Erkek (İbrahim A. , Kemal A. , Erol A.)  Çayağazı Mahallesi’nde evlerinin önünde silahla vurulmuş halde bulundu.

Olaya ilişkin maktullerin akrabaları M.A. jandarma ekipleri tarafından kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı.

İtiraf Etti

Şüphelinin verdiği ifade 4 kişiyi de eşini rahatsız ettikleri sebebiyle, kendi tabancası ve tüfeğiyle öldürdüğünü itiraf etti.

Akrabaları eşine baskı uyguluyormuş

Polise verdiği ifadede akrabalarının eşini sürekli rahatsız ettiği belirten Murat A.’nın sözlerinin devamı ise şöyleydi “Sözde akrabamız dediğimiz insanlar eşimi sürekli rahatsız ediyorlardı. Benden ayrılması konusunda veya başka olaylarda. Sürekli aile içi meselelerimize sanki kendi işleriymiş gibi karışıyorlardı. Son zamanlarda çok fazla oldular. Ben de dayanamadım gidip hepsini öldürdüm, ama yaptıklarımdan pişmanım.

2 silahla birden basmış!

Kiraz’ın Çayağazı Mahallesinde çiftçilik yapan katil Murat A. sabah saatlerinde eline 2 silah birden alıp akrabası İbrahim A.’nın evine koştu.

Kapıyı yumrukladı, açılmadı ardından kapıyı tekmelemesiyle birlikte İbrahim A. kapıyı oanikle açtı.  Kapının açıklamasıyla birlikte hiçbirşey söylemeden tüfeği ve silahıyla evdekilere ateş açmaya başlayan Murat A., olayın ardından silahlarıyla birlikte Jandarmaya gidip teslim oldu.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*