28 Yıl Önce Baldızını Öldüren Cani, Bu Sefer de Eşini Öldürdü!

Antalya’da eşi Nihal Işıldar isimli kadını başından tabancayla vurduktan sonra polisi arayarak “gelip alın bu leşi evden, karımı öldürdüm” dedi. Mersin’de kaçarken yakalanan katil hakkında şok eden detaylar ortaya çıktı!

Antalya’nın Kepez mahallesinde 18 Mart akşamı eşi Nihal Işıldar ile tartışmaya başlayan katil koca Özcan Işıldar, eşinin başına bir el ateş açtı ve kaçtı.

Eşini öldürdükten sonra kaçmadan önce polisleri arayarak eşini öldürdüğünü belirtti, polisler gelip cesedi almasını söyledi. Polis ekipleri eve ulaştığında ise Nihal Işıldar çoktan hayata gözlerini yummuştu.

28 Yıl Önce Baldızını Öldürmüş!

Polisten köşe bucak kaçan Özcan Işıldar’ın en son olarak Mersin’de olduğu belirlendi ve Tarsus Emniyet Müdürlüğü hemen harekete geçti. 1991’de taciz ettiği baldızı Abiye Çetin’i öldürdüğü, kasten adam öldürme suçundan 7 ayrı sabıkası olduğu ve uzunca bir süredir arandığı belirlendi.

Eşini Erkeklerle İlişkiye Girmesi İçin Zorlamış

Mahkemede belirtilene göre, Özcan Işıldar’ın eşi Nihal Işıldar’a sürekli fiziksel şiddet uyguladığı, bağırdığı, ve erkeklerle cinsel ilişkiye zorlayıp bunu kamera kaydına aldığı anlaşıldı. Katil Özcan Işıldar, komşusu bir kadını ise evine zorla aldıktan sonra ters kelepçe takıp defalarca cinsel ilişkiye zorladığı iddia edildi.

“Beni aldatıyordu”

Katil Özcan Işıldar’ın verdiği ifade ise şu şekilde; “Maktülle 4 sene önce evlenmiştik. Sürekli tartışmalar yaşıyorduk. Eşimin evden kaçtığı da oldu. Bu süre zarfında da gidip karakola şikayet etti fakat şikayetini geri çekti. Eşimin beni aldattığından şüpheleniyordum. Eve kamera sistemi kurdum, telefonuna da dinleme cihazı yerleştirdim. Ben evde yokken eve başka bir erkekle gelip beraber oluyorlardı. Geceleri kapı açılma kapanma seslerinden başka birisi olduğunu anlıyordum. Görüntüleri önce maktülün abisine gösterdim daha sonra da avukatıma verdim. Bu konuyu konuşmak için eşimle konuşmaya eve gittik, orada biraz alkol aldık. Ben bu konuyu açınca ve kim var diye sorunca konuyu kapatmaya çalıştı. Bi anda başka bir odaya fırlayıp kendi kendine yardım edin diye bağırdı. Sus yoksa ayağına sıkarım dedim, susmadı, üzerime birşeyler fırlattı o arada silah ateşlendi ve başından vuruldu.”

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*