14 Yaşındaki Kız Çocuğuna Defalarca Tecavüz Edip, Öldürdüler!

İrlanda’nın Dublin kentinde yaşanan kan dondurucu olayda 15 yaşındaki iki genç, kendilerinden bir yaş küçük kız çocuğuna defalarca tecavüz edip vahşice öldürdüler. Bu kan donduran olayın ardından genç kızın cesedi çıplak halde harabe bir binada bulundu.

14 yaşındaki genç kız Ana Kriegel, ‘satanist’ olduklarını iddia eden 15 yaşındaki erkek tarafından eğlenme bahanesiyle ıssız bir yere davet ettiler

Burada genç kıza defalarca tecavüz eden 15 yaşlarındaki iki katil genç kıza vahşice işkence ettikten sonra öldürdüler. Rastlanan bulgularda çıplak halde bulunan genç kızın vücudunda 60’tan fazla yaralanma olduğu bildirildi.

Suçlarını itiraf ettiler

Emniyet güçleri korkunç olayı araştırırken cep telefonu kayıtlarını inceledi ve iki arkadaşıyla olay günü mesajlaştığını ve buluşma ayarladıklarını keşfetti. Genç kızdan sadece 1 yaş büyük olan iki genç gözaltına alındıktan sonra sorgulandı. Suçlarını itiraf eden gençler cinayet ve cinsel saldırı ile yargılandı.

Cesedin bulunmasının ardından olay hakkında soruşturma başlatan ve genç kızın telefon görüşmelerini incelemeye alan yetkililer,  Kriegel’in iki erkekle olay günü telefonda görüştüğünü ve buluşma ayarladığını saptadı. 15 yaşındaki katiller derhal gözaltına alındı, gözaltı sırasında cinayeti işlediklerini kabul eden 2 genç çocuk, mahkemeye çıkarıldı.

2 erkekten birisine ömür boyu hapis

Mahkeme ise yerinde bir kararla gençlerden birisine ömür boyu hapis cezası verirken yanındaki yardım eden gence ise 15 yıl hapis cezasını uygun gördü.

Vahşice katledilen genç kız Ana Kriegel, daha 2 yaşındayken Rusya’dan evlatlık alınmıştı. Evlatlık alındığı günden itibaren ailenin hayatını tamamen olumlu yönde değiştiren ve iyileştiren fakat vahşice katledilen, ailenin ‘hayatımızın aşkı’ diye tabir ettiği genç kızın cansız bedeni bulunduğunda, üzerinde çokça yara belirtisiyle beraber tamamen çıplaktı.

Sert cisimle defalarca vurulmuş

Adli Tıp rapor sonuçlarına göre genç kızın ölmeden önce boynuna ve başına sert bir cisimle aldığı darbeler tespit edildi. Olay yerinde bulunan bütün nesnelerin kanla kaplı olduğunu belirten güvenlik güçleri, 14 saat süren sorgunun ardından 2 erkeği tutuklayarak cezaevine gönderdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*